Ciocia Ania Nie Była Zwykłą

art

Dodany: 2018-03-12 Kategoria: blog

W czasie stosunku wyzwala się oksytocyna - hormon, który ma właściwości przeciwbólowe. Skoro seks ma wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne, to nie powinno to nikogo dziwić.

Pracujące mięśnie spalają energię, którą czerpią z tkanki tłuszczowej. Jak obliczyli naukowcy, w czasie stosunku spalamy ok. 400 kalorii. Wpis znajduje się tu - -/international-erotic-services-nightlife/poland/polish-escort-girls-luxsex-pl.

- Zreszta sam sie jej spytaj powiedziala. Zostałem w domu sam, jeszcze długo rozmyślając tym, co się tutaj stało. - Super - odpowiedziałem - pierwszy raz uprawiałem seks analny.

Gdy już wystrzeliłem wszystko powoli wyjąłem go ze środka. Ta podwójna przyjemność sprawiła, że już po chwili usłyszałem z ust ciotki: Otworek był ciasny i bardzo powoli ustępował pod naporem mojego fiuta.

- W takim razie mam inną propozycję - zerżnij moją drugą dziurkę. Widok miałem rewelacyjny, a trzeba przyznać - było na co popatrzeć. To ja teraz dokończę kąpiel, a ty jeśli chcesz możesz popatrzeć.

- Nie uciekaj, w końcu powinieneś dokończyć to co zacząłeś. Sądziłam, że nikogo nie ma w domu. - To ja... przepraszam... - wymamrotałem - przechodziłem do kuchni i drzwi były uchylone.... głupio mi.

Nie przeszkadzałem więc sobie i zacząłem grać w jakąś gierkę. Nazajutrz jednak moi rodzice poszli do pracy, a ja zostałem w domu, wylegując się do południa w łóżku. Mieszkała we Wrocławiu i bardzo często bywała u nas w domu, gdyż często przyjeżdżała do Warszawy załatwiać jakieś służbowe sprawy.

Ciocia Ania nie była zwykłą ciocią, choćby z tego względu, że nie wyglądała jak reszta moich ciotek.