Prywatne Oferty Towarzyskie


By zjeść znakomitą sałatkę z fety, oliwek i jarzyn także musisz się napracować nad jej przygotowaniem. Wiem, że czasem faceci wzorując się na Kubie Wojewódzkim siadają do rozmów internetowych z całą listą przygotowanych wcześniej dowcipów, fraszek, powiedzonek, cytatów - wszystko w celu zaimponowania rozmówczyni. Ja już sobie to wszystko zanalizowałem, przemyślałem, doszedłem do pewnych wniosków (100% racji Bońka), znowu na długi okres mam dość polskiego futbolu i zamierzam się delektować nie tylko.

Nie zamierzam tabloidować swego bloga nadmiarem fotek, rysunków i grafik - choć także nie zamierzam od tego uciekać - ale dzisiaj zamieszczam fotki dwóch bogiń. Ja mam średnio typową męska klatę, niegoloną heblem :) ale bez nadmiaru włosów no ale przede wszystkim nie mam ich na plecach a to podstawowa zaleta wg. wybrednych kobiet. Pamiętam doskonale, że ona pierwsza skojarzyła inaczej mój nick i zaczepiła mnie słynnymi słowami: "e tu Brute contra me?".

Kolejna znajomość i kolejna wyjazdowa randka zaprowadziła mnie aż na drugi koniec Polski, do odludnego ale uroczo położonego w lesie motelu. Po romansie z Joanną miałem kilka miesięcy przerwy od znajomości internetowych. W każdym związku przychodzą takie chwile gdy fantazja jest niezbędna jak curry przy kurczaku.

Pytanie bezczelne zważając na krótki czas znajomości ale zacząłem wyczuwać, że laska lubi krytykować ale ma ochotę się puścić. Po 15 minutach powiedziałem, że bardzo miło było mi ją poznać ale muszę uciekać i czy ją gdzieś podwieźć. Bajer czyli ściema, mówienie nieprawdy, kłamanie ale w taki sposób by zaimponować, oczarować, omamić - innymi słowy zainteresować.

Zobacz również: