Oferty Towarzyskie


Wkrótce poczulem jak czyjes rece rozpinaja mi koszule i glaszcza mój tors, brzuch i delikatnie masuja. Tanczylem z nia nie raz - koledzy nawet mysleli, ze moze sie z tego rozwinie jakis dluzszy zwiazek.

Czy opowiadalem Wam moich szesnastych urodzinach? Jak w amoku skierowałam jego kutasa w strone moich piersi gdzie znów dostalam porcje spermy, która zaczeła sciekać pomiędzy moimi piersiami na dól,przyklejając moja sukienke do ciala. Lizałam i ssałam go tak dobre kilka minut,zlizałam z niego cały ten brud i pot,wyczysciłam mu go całego.....

Zaczełąm obciągać.....mocno zasysać.....czułam w buzi smak jego spoconego penisa i jego włosy łonowe miedzy ząbkami.....zapomniałam juz zapachu,skupiłam sie na pracy..... Omal sie nie udławiłam jego kutasem,wepchnał mi tak bardzo glęboko do ust..... Jedziemy na pobliski parking,widze ze patrzy na mnie strasznie się sliniąc.......

Postanowiłam nie ubierac majtek,załozyłam tylko swój ulubiony czarny koronkowy staniczek. Internet i anonse erotyczne coraz częściej są metodą na odnalezienie osoby, której szczególnie poszukujemy w celu zapewnienia sobie przyjemności. W tym Nataniela proponując mu łóżko, potem szantażując, by tylko nie dopuścić do siebie uczuć.

Nie zdziwię się, że grzeczny w życiu codziennym Natan, może się rozkręcić w łóżku i być bardzo niegrzeczny. Wyrabiasz się w ich pisaniu i co mnie cieszy to, że nie zrobiłeś z Nataniela jakiegoś ascety. Scena erotyczna idealna, więc Autorze nie pieprz, że nie umiesz takowych pisać!

(Kto Cię zna najlepiej... Jesteś mój ^^) Podoba mi się to. Umiesz opisywać takie chwile i nie obrażę się, jeśli napiszesz ich jeszcze kilka :D. Może też jest gejem jak Aksel i lubi sobie pooglądać hahah?

Strony powiązane tematycznie: